Специалист Доставки и Логистика

БИБУС БЪЛГАРИЯ ООД
Сектор: Логистика
Пълно работно време

Фирмата ни търси да назначи специалист на длъжност:

СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ И ЛОГИСТИКА

  1. Описание на позицията:
  • Работи със специализиран софтуер и няколко он-лайн платформи за заявка
  • Приема и обработва входящата кореспонденция на адрес info@bibus.bg
  • Извършва комуникация с доставчиците на фирмата от чужбина. Писмено и устно
  • Избира най-оптималните варианти и организира доставката на пратки от чужбина
  • Избира най-оптималните варианти за групиране на стоките от различни направления
  • Избира най-оптималните варианти и организира изпращането на пратки за чужбина
  • Комуникира и преговаря до съответно ниво с обслужващите спедиторски фирми и куриери.
  • Извършва придобиване на стоката, при нейната доставка
  • При необходимост,комуникира със счетоводството на фирмата
  • Следи стриктно и извършва ежедневна комуникация с колегите си от отдел „Продажби“, като своевременно ги информира за настъпили промени в обстоятелствата, свързани с извършването на доставките.
  • Разпределя целево и рационално постъпили запитванияот клиенти на info@bibus.bg, като ги насочва към съответните продуктови специалисти
  1. Изисквания за квалификация на кандидата:
  • Английски/Немски език. Ниво B2
  • Комуникативни способности
  • Висше образование – бакалавър
  • Шофьорска книжка, кат. В е предимство
  1. Общи изисквания към кандидата:
  • Комуникативна и мотивирана личност, с отлични организационни умения
  • Организирани, с  внимание към детайла, точни и прецизни
  • С опит в работата с клиенти и документооборот
  • С умения за преговори и работа в екип
  • С добри умения за работа с MS Office
  1. БИБУС предлага:
  • Професионално обучение;
  • Възможност за професионална изява в утвърдена компания;
  • Отлични условия на работа в амбициозен екип;
  • Офис в удобна и комуникативна локация;
  • Петдневна работна седмица с 8 часов работен ден;
  • Финансово стабилен и коректен работодател;
  • Трудов договор и конкурентно възнаграждение;
  • Твърда заплата + Коледен бонус при добри резултати + допълнително здравно осигуряване;
  • Служебен телефон